Video Slovenskega pokala, Ribnica 25.6.2011

Avtor Miha Janež , . objavljeno v Dogodki

{jcomments on}

bmx V soboto 25.6.2011 je Kolesarski Klub Ribn´čan organiziral prvo letošnjo tekmo za Slovenski pokal v bmx in 4cross kategoriji.Tu si lahko ogledate  video in rezultate.

 

Oglejte si še reportažo v oddaji ŠportnaTv

 

Rezultati 4x:

 

REZULTATI FINALE ELITE

KATEGORIJA ŠTEVILKA IME PRIIMEK KLUB UVRSTITEV

ELITE 31 KRISTJAN MEDVEŠČEK KK ČRN TRN 1
ELITE 23 MATEJ STAPIČ ENDURO-MAXXIS-SRAM 2
ELITE 22 JURE GORŠE KK RIBNČAN 3
ELITE 16 BOŠTJAN PISANEC GANESHA TEAM 4
ELITE 10 STUPAR MATIJA KK ČRN TRN 5
ELITE 241 ALEN KRALJ ŠD ENERGIJA 6
ELITE 24 URBAN ROTNIK KK ČRN TRN 7
ELITE 49 TOMAŽ JERAS CALCIT BIKE TEAM 7
ELITE 17 JANEZ TURK KK ČRN TRN 8
ELITE 32 ANDREJ BRATINA KK ČRN TRN 9
ELITE 13 VLADIMIR PAKRAC ŠD ENERGIJA 10
ELITE 11 JURE VEŠLIGAJ SUPERSNURF 11


REZULTATI FINALE U19

KATEGORIJA ŠTEVILKA IME PRIIMEK KLUB UVRSTITEV

U19 37 JANI FUČKA KK ČRN TRN 1
U19 34 JAKOB MALIK KK ČRN TRN 2
U19 35 TILEN JEJČIČ KK ČRN TRN 3
U19 47 TIM ZUPANC KD RAJD TREK 4
U19 43 BLAŽ BOLARIČ KD RAJD TREK 5
U19 33 ROK BRECELJ KK ČRN TRN 6
U19 29 MATIC HELDE DEŠ FLEŠ 7


REZULTATI FINALE AMATERJI

KATEGORIJA ŠTEVILKA IME PRIIMEK KLUB UVRSTITEV

AMATERJI 5 ALEN ŠUMANDELJ SPECIALIZED CONCEPT STORE 1
AMATERJI 38 DEJAN KRAŠČEK ŠRD LOŽICE 2
AMATERJI 44 MIHAEL HOLSEDL 3
AMATERJI 11 MIHA SPRUK CALCIT BIKE TEAM 4
AMATERJI 42 ALEŠ GOMBOC 5
AMATERJI 37 MARTIN KRAŠČEK ŠRD LOŽICE 6
AMATERJI 39 ANDRAŽ KRAŠČEK ŠRD LOŽICE 7
AMATERJI 30 MATIC KNAP 8
AMATERJI 25 GREGOR JAKOPIČ 9
AMATERJI 28 LUKA BOLHA DNS


REZULTATI FINALE U15

KATEGORIJA ŠTEVILKA IME PRIIMEK KLUB UVRSTITEV

U15 14 MITIJA ERGAVER KK ČRN TRN 1
U15 4 LUKA KLJUN KK RIBNČAN 2
U15 41 ROK GORIČ CULT CIZEJ 3
U15 40 TJAŽ CIZEJ CULT CIZEJ 4


REZULTATI FINALE ŽENSKE

KATEGORIJA ŠTEVILKA IME PRIIMEK KLUB UVRSTITEV

ŽENSKE 9 NEŽA KNEZ KD RAJD/UNIOR TOOLS TEAM 1
ŽENSKE 36 MONIKA HRASTNIK 2
ŽENSKE 45 POLONA LAVRENČIČ KK ČRN TRN 3

Rezultati bmx

BMX U7
1 MIHA JERKIČ

BMX U9
1 DARIO VAUPOTIČ
2 STAŠ LUKIČ
3 TEO STUPAR


BMX U13
1 JAKA ILC
2 SAŠO VIDERVOL
3 NIK LEŠNIK


BMX U15
1 MATIC KNAVS
2 TIM LEVSTIK


BMX U17
1 LUKA KLJUN st.
2 TILEN KNAVS
3 JURE KRIŽMAN


BMX 17+
1TILEN FRANK
2 JURE GORŠE
3 TOMAŽ JERAS
4 JANI FUČKA
5 DAVORIN MALEKOVIČ
6 JANI VOLK


BMX AMATERJI
1 ALMEDIN MEDIČ

Ostale novice tega tedna