Šport v Kočevju

, . objavljeno v Šport

SPORT-13-20DEC

Pregled športnega dogajanja v občini Kočevje

 

Rezultati Občinske lige v Košarki:

 

9. kolo (19.12.2010)

9

ELITA 66: ŽABONI 37

10

VOLKOVI 64: SORT 44

11

JANA-LESDOG 52: ŠPORT TV 71

 

Dežurni: KLUKŠ

 

KOŠARKA:

1. MLADINCI – 2.SKL ZAHOD 1

KK ŠENČUR CPK (57) – KK LESDOG KOČEVJE      (78)      nedelja, 19.12.2010

Lestvica:

Mesto

Ekipa

Št. tekem

Zmage

Porazi

Dane : Prejete točke

Razlika

Točke

1

Lesdog Kočevje

9

7

2

661:603

58

16

2

Pingvini Šmartno

8

6

2

531:451

80

14

3

Fenomeni

8

5

3

537:512

25

13

4

Logatec

8

3

5

566:563

3

11

5

Tinex Medvode

9

2

7

552:657

-105

11

6

Šenčur CPK

8

2

6

492:553

-61

10

ROKOMET:

RK GRČA KOČEVJE,

KADETI, CENTER II

14. KROG

19.12.2010 
MRK KRKA : RK GRČA KOČEVJE                                               54 : 25

STAREJŠI DEČKI B, CENTER II

14. KROG

18.12.2010

RK GRČA KOČEVJE : ŠD RK MOKERC - IG 21 : 28

 

 

RK EVRO CASINO KOČEVJE,

 

STAREJŠE DEKLICE A, CENTER

13. KROG

18.12.2010
RK EVRO CASINO KOČEVJE : ŽRK KRANJ                               28 : 20

 


ODBOJKA:

MOK KOČEVJE,

 

3. DOL moški - zahod

11. KROG

18.12.2010

Salonit Anhovo II : MOK Kočevje 1:3

(22:25,25:23,22:25,18:25)

 

ŽOK KOČEVJE,

 

3. DOL ženske - zahod 1

11. KROG

18.12.2010

Bohinj : ŽOK Kočevje                                    3:0

(25:18,25:12,28:26)

 

Starejše deklice  - dodatni turnir za uvrstitev v A ligo zahod

ZAHOD 1

nedelja 19.12.2010

 

OŠ Šmarto pod Šmarno goro ob 10:00

ŽOK Šentvid Žlindra

: ŽOK Triglav Kranj I

2:0 (25:20, 25:12)

 

Kočevje

: KEKOOprema Žužemberk

2:0 (25:17, 25:08)

 

ŽOK Šentvid Žlindra

: Kočevje

2:1 (20:25, 25:08, 15:10)

ŽOK Šentvid Žlindra v "A" ligo zahod 1

ŽOK Triglav Kranj I

: KEKOOprema Žužemberk

0:2 (22:25, 17:25)

 

Kočevje

: KEKOOprema Žužemberk

2:0 (26:24, 25:20)

Kočevje v "A" ligo zahod 1

 

Mlajše deklice- mala odbojka- 1. krog tekmovanja

skupina "7"

sobota 18.12.2010

 

OŠ Zb.odp., Kočevje ob 09:00

Kočevje

: Vital III

2:1 (25:17, 14:25, 25:23)

 

ATK Grosuplje I

: ATK Grosuplje II

2:0 (25:08, 25:17)

 

Kočevje

: ATK Grosuplje I

2:1 (25:14, 05:25, 25:17)

Kočevje = prvi na turnirju

Vital III

: ATK Grosuplje II

2:0 (25:18, 25:15)

 

ATK Grosuplje I

: Vital III

2:0 (25:17, 26:24)

ATK Grosuplje I = drugi na turnirju

1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 20 (veja zmagovalcev)

3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 28 (repasaži)

 

Ostale novice tega tedna