Šport v občini Kočevje 17. - 23.1.2011

Avtor TV Kočevje , . objavljeno v Šport

PORT_17-23Rezultati športnega dogajanja v občini Kočevje


 

Rezultati Občinske lige v Košarki:

 

12.kolo (23.01.2011)

9

ŽABONI 62: ŠPORT TV 53

10

KLUKŠ 95: SORT 48

11

ELITA 81: JANA-LESDOG 84

 

Dežurni: VOLKOVI


Lestvica:

ekipa

št.tekem

zmage

porazi

dano/prejeto

razlika

točke

 

ELITA

11

8

3

700/573

+127

19

VOLKOVI

10

8

2

640/538

+102

18

ŠPORT TV

11

6

5

611/599

+12

17

KLUKŠ

10

6

4

650/545

+105

16

ŽABONI

10

5

5

599/588

+11

15

JANA-LESDOG

10

3

7

571/666

-95

13

SORT

10

0

10

440/702

-262

10

 

KOŠARKA:

KK LESDOG KOČEVJE,

KADETI, 1.SKL A2 VZHOD

KK LESDOG KOČEVJE (70) – KK DOMSTAN DRAVOGRAD (44)

 

ROKOMET:

RK GRČA KOČEVJE,

MLADINCI, 2. DL - CENTER

09. KROG

23.01.2011 
RK GRČA KOČEVJE : DRŠ ALEŠ PRAZNIK 29 : 31

MLAJŠI DEČKI B, CENTER II

11. KROG

22.01.2011
RK GRČA KOČEVJE : RD RIBNICA RIKO HIŠE 17 : 21

 

RK EVRO CASINO KOČEVJE,

STAREJŠE DEKLICE A, CENTER

14. KROG

16.01.2011 
ŽRD LITIJA : RK EVRO CASINO KOČEVJE 33 : 23

15. KROG

22.01.2011
RK OLIMPIJA : RK EVRO CASINO KOČEVJE 22 : 21


NOGOMET:

LESTVICA ZIMSKE NOGOMETNE LIGE GAJ V MALEM NOGOMETU 2011

MESTO

EKIPA

Odigrano

Zmaga

Remi

Poraz

Dani - Prejeti

TOČKE

RAZLIKA

1.

MAROF

2

2

0

0

6 ; 1

6

5

3.

AVTO OŠTIR

2

2

0

0

9 ; 5

6

4

4.

KOČARJI

2

2

0

0

8 ; 5

6

3

1.

BREG

2

2

0

0

11 ; 6

6

5

7.

NK MESTNI LOG

2

1

0

1

6 ; 7

3

-1

8.

NK MOZELJ

2

1

0

1

3 ; 6

3

-3

5.

KMN KOT

2

1

0

1

8 ; 5

3

3

6.

PRISTAVA

2

1

0

1

9 ; 7

3

2

12.

NK ROG ŠALKA VAS

2

0

0

2

6 ; 13

0

-7

10.

NK DOLGA VAS

2

0

0

2

4 ; 8

0

-4

10.

GRADBENA DELA LAKIČ

2

0

0

2

6 ; 10

0

-4

9.

BOROVEC

2

0

0

2

5 ; 8

0

-3

 

ODBOJKA:

MOK KOČEVJE,

3. DOL MOŠKI, ZAHOD

12. krog - sobota 22.01.2011

MOK Kočevje : Calcit Volleyball II 3:0

(25:19,25:23,26:24)

 

ŽOK KOČEVJE,

3. DOL ŽENSKE, ZAHOD 1

12. krog - sobota 22.01.2011

ŽOK Kočevje : Črnomelj 0:3

(14:25,11:25,20:25)

 

KEGLJANJE:

ŽENSKE, 2. ZAHOD

8. KROG,

22.1.2011 ob 10,00

KOPER : KOČEVJE 0:2

 

MOŠKI, 3. ZAHOD

10. KROG,

15.1.2011

ISKRA : KOČEVJE 2:0

11. KROG,

22.1.2011 ob 17,00

KOČEVJE : LJUBELJ II

Ostale novice tega tedna